mega holding

en beğenilenler : tümünü sırala
/ 1
4 entry daha
 1. dolandırıcıların toplandığı bir saadet zinciri.
  1. lise arkadaşımın abisinin kurduğu saadet zinciri. "holdingleşme" süreci lisedeki çocukların harçlıklarının üzerinden ilerledi. devamında zincirin başını çeken lise arkadaşlarım inanılmaz paralar kazandı. sonradan girenler onlara imrenerek daha fazla çalıştı fakat asla onlar kadar kazanamadı. birkaç arkadaşım aileleriyle kanlı bıçaklı hale geldi. birkaç tanesi vurgunu yaptıktan sonra parasını çekip başka işlere girdi. zincirin en tepesindeki şahıs ise kazandığı para pul ile hala keyif sürüyor.

   saadet zincirleri kötüdür arkadaşlar. eğer siz kurmuyor veya zincirin başını çekmiyorsanız kaybedersiniz. harcadığınız vakit ile kazandığınız para birbirini tutmaz. ayrıca kazandığınız para insanların umutlarıyla oynayarak kazanılmış paradır; ondan da hayır gelmez. alnınızın teriyle para kazanma yoluna gidin. mega holding ve türevi onlarca saadet zincirinden hayır beklemeyin.
   1. zamanında bir arkadaşımın şuraya gel acil iş konuşacağız deyip beni girmeye ikna etmeye çalıştığı ama sonradan batan dolandırıcı yapılanma.
    1. hala bitmediklerine şaşırdığım saadet zinciri oluşumu.
    / 1