leyla ile mecnun

en beğenilenler : tümünü sırala
/ 2
 1. türkiyede absürd komedinin ulaşılabileceği en son nokta. güldürürken ağlatabilen, ağlarken güldürebilen insanın içine işleyen sahneleriyle ailecek izlenilebilecek bir dizidir.
  1. takip ettiğim tekdizidir bunu başarmıştır, pazartesileri seviyorum abi daha ne
    1. ne desem az gelir, izlenip görülmesi gereken dizidir. hem gülmekten öldürür hem ağlatır hemde saçmalığın dibine vurur. öyle garip bişeydir.
      1. bu çan-sap-vap? bu çantanın sahibi var mı diye sorması gerekirken sadece bu sesleri çıkaran bir oyuncu kitlesine sahip müthiş dizi.
       1. türk dizileri arasında en beğendiğim ve izlenilebilir bulduğum dizi. eğlencelidir, kalitelidir, önerilir.
        1. hani insanlar globalleşen dünyada diye başlayıp bir yığın anlatır ya... işte bu dizi onca anlatılanı ironik bir şekilde birkaç saniyede mükemmel şekilde ortaya koyabilen, acayip güldüren bir dizidir. şiddetle tavsiye edilir.
         1. diğer dizilerden farklı olması yani saçma sapan şeyler içermesiyle insanların ilgisini çekebilen, komediyle hüzün konularının beraber ve bir harmoni içinde işlenmesiyle meydana gelmiş bir dizidir.zaman kaybı olarak görüyorum,diğer bütün aşk meşk içeren dizileri ve filmleri de gördüğüm gibi.
           1. burada böyle bir başlık olduğunu gördüğüm için çok mutluyum.

            leyla ile mecnun absürt komediydi ve bence kategorisinin de hakkını veriyordu. çok severek izliyorum hala bitirmedim uzun bir süre de bitirmeyi düşünmüyorum. bitecek diye yarım yarım izliyorum.
            leyla ile mecnunun yeri bende ayrı. gerek izlediğim kişilerle, gerek izlememi sağlayan kişilerle...
            bence bu kadar absürt bile olsa herkes kendinden bir şeyler görecektir dizinin içinde. en önemlisi diğer dizilerde olan yapay ağlamalar, gülmeler, nereden geldiği belli olmayan zenginlikler, entrika, aldatma gibi unsurlardan ziyade; fedakarlık, her türlü sevgi, dostluk, leylalık ve mecnunluk var.
            1. Hayatım boyunca unutmayacağım. Absürd ve eleştirel tarzıyla fark yaratan. Bittiğine üzülsem de tadı kaçmadığı için çok memnun olduğum. Hak ettiği yeri ülkemizde ziyade 9.2 ilk puanıyla doktor who yı bile geride bırakarak İMDB de bulan türk dizisidir.
             1. Hiç izlemediğim ama sürekli mizahi sayfalarda karşıma çıkan dizi.
              1. Bazen Sakarya fırat'ın yerinr koyarlardı, ayar olurdum. Sonra sonra üç beş sahnesini izledim beğendim. Yine de hala içimde kızgınlık vardır Sakarya fıratsız haftalar için.

               Bu dediğim de belki 7 sene önce falandı *
               1. En hüzün dolu sahnesinde bile güldürmeyi başaran harika dizi.

                müziklerini mehmet erdem yapmış. harika da olmuş. hele hele hüzün adlı müziği beni benden alıyor.

                bir daha böyle bir ekip hiçbir dizide bir araya gelmez.
               / 2