koü deki ateistler

en beğenilenler : tümünü sırala
/ 2
 1. dindar köpekler yüzünden kabuklarından çıkamıyorlar maalesef
  edit: öteki dünyaya inanıp için burada şarap ve sex yaptıklarınız beni çıldırtıyor, eğlendirdiniz.
  1. kimliklerini gizlemek zorunda kalıyorlar malesef özgürlük o boyutlara ulaşmadı.
   1. ben de ateistim, inanmıyorum. sözlükteki en yakın arkadaşım bile bilmiyor. sayende bilecek. çünkü sırf yaptığın ahmaklık yüzünden bu entry'i giriyorum. dindar köpeklermiş. sanane kardeşim acaba? neden kabuğundan çıkmak istiyorsun, neden ulu orta haykırmak istiyorsun. içinde yaşamak ne kaybettirecek sana? namaz kılmıyorum diye dövülmedim şu ana kadar, ya da sure sormadı kimse bana. kimseye de söyleme gereği hissetmedim. kimseyle tartışmadım. onun doğrusu oysa benimki bu ve bunu kimsenin bilmesine gerek yok. savaş halinde yaşama hakkı bile kısmen korunurken din ve vicdan kanaatini açıklamama hakkı tamamen korunur. biraz bu hakkınızı kullanın. ateistlere sövenleri tasvip etmiyorum. ama siz aynısını yapmak zorunda değilsiniz. lütfen yapmayın.
     1. buraya girip tüm ateistlerin anasini sikiyim yazmayida bilirdi hakaret edilen dindarlar ama birisi yazmamıs. cunku saygi var saygi. kim köpek kim degil kendi kendine cikarim yapabiliyor insan rahatlikla.

      "allah" kimseyi inanmayisiyla övünecek hale dusurmesin.
      yüzüme karsi o lafi kullanacak bi ateist daha tanimadim ayrica. denemek isteyen varsa acik adres verebilirim
      edit: ekleme
      1. en son çare olarak düşünücemi belirtim.Elbet birgün herkes ölecek işte o zaman kiminki doğru kiminki yanlış anlaşılacak.
       1. allah yoksa evime duvarlardan gecip giren terbiyesiz yaratıkları kim yarattı? diye sormak istediğim insanlardır. müsaitmisin diye soran yok.
        1. çok saçma entryler var. güzel sanatlarda inançlı olmak bahsedilen entrylerin tersini yaşamaktır. inançlıysan bir tuhaf bakarlar sana
         1. ingilizce efsane @sgklitroll

          Bu arada bu başlık ülkemizdeki ateist müslüman tartışmasını çok güzel aydınlattı sağolun. Örnekli açıklama yapmadan olmaz tabi. Üniversiteli dediğinden de bu beklenirdi.
          1. 3 çeşitçide yemek yedikten sonra ikram edilen çay eşliğinde sohbet etmeyi severler.
           1. şalom aleyhim beyler

            ps: bensiz bu başlığın açılıp goygoy yapılması beni bir miktar kırdı ty.
            1. birine gönlümü kaptırmıştım zamanında mezun oldu şimdik, kendiler mühendis olmasına rağmen garipti,oysa tam bir felsefeci veya bir biyoloji kafası yaşıyordu. bak nerden geldik bu konuya hatırlayıp sinirlerim depreşti evet onlar var allah yok diyor , isa onları kutsasın!
             1. üzdünüz arkadaşlar entrylerinizle...
              İnandığınız ya da inanmadığınız ne varsa kalbinizden sevgi eksik olmasın gerisi hallolur.
              1. bir üniversiteli olarak bu başlığın altına entry atmaktan bile yeis duyuyorum ama dayanamadım.Yıl olmuş 2017 hala üniversiteli gençlerin takıldığı bir sözlükte dahi ateist inanan tartışması var ve bu tartışma iki tarafın birbirine küfür etmesi halinde ilerliyor.Tamam gülüyoruz eğleniyoruz ama lütfen seviyesiz ve bir grubu hedef alan hakaretlerinizi kendinize saklayın.Bakın millet üniversite ve eğitim olarak nerelere gelmiş www.youtube.com/watch?v=9ki45P-mVM8 izlemenizi mutlaka tavsiye ederim.Ben izledikten sonra gerçekten kendim ve üniversitem adına üzüldüm.Neyse çok kafa açtım gece gece moralim bozuldu
               1. 21. yüzyıldayız , elin adamı uzaya aynı anda 107 roket gönderiyor , atomu parçalıyor hatta ışınlanmaya çalışıyor biz ise insanların düşünceleri ,kılık kıyafet ve inaçlarını tartışıyoruz , farklı düşünceler birbirine saldırıyor ,inadına ortaçağa dönme çabası . isteyen istediği dine , isteyen patates soyacağına inansın sanane , banane . güney afrikada bir kabilede dünyaya gelseydik ne yapacaktık acaba . benim yorumlamam bu kadar , özgürlük bidir *

                ( bkz: www.youtube.com/watch?v=oHjyEKkcySs )
               / 2