bitcoin

en beğenilenler : tümünü sırala
/ 1
6 entry daha
 1. an itibariyle 7169$ ile çılgın atmakta olan kripto para birimi.
   1. ani iniş ve çıkışların nedeni kuşkusuz spekülatif haretler'dir. bundan 8 sene önce bitcoin alıp daha sonra unutan ve cüzdanını bulamayan tanıdıklarım da var yani ne kadar kalıcı ve güvenilir o da bir soru işareti. türkiye'de cüzdan ve borsa olarak kullanabiliceğiniz borsabit adında bir borsabit.com bitcoin türk borsası da bulunmakta. 100 tl'lik alt limit ile işlem yapma olanağı tanıdığı için son zamanlarda oldukça ilgi görmekte. özellikle referans sistemi kullanıcıya %50 oranında komisyon kazandırmaktadır. borsabit.com/
    1. eski parlak günlerine bir an önce dönmesini beklediğim kripto para.
     1. kripto para yani bitcoin oldukça yaygınlaşmaya başlamış ve borsaları kurulmuş. buna istinaden almak ve ticaretini yapmak isteyenler için papara güvencesini gördüğüm www.vebitcoin.com siteyi tavsiye ederim.
      1. kripto para sektörünün altını. her para birimi bitcoin cinsinden ölçülüyor. kripto para piyasasının en büyük problemi manipülasyonlara açık olması. bunu da bitcoin'in dolar cinsinden değerinde yaşanan ani ve sert yükseliş/düşüşlerde görmek mümkün.

       kripto para geleceğin döviz birimi olabilir. şimdilik fazlasıyla dış etkiye açık. boşa harcayacak paranız yoksa girmemenizi tavsiye ederim. ne babayiğitler geçen sene kredi çekip girdi de bu sene elinde avucunda hiçbir şey kalmadı.
      / 1